مرکز تخصصی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دکتر یاسین اسدی :


درباره مرکز تخصصی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دکتر یاسین اسدی :


این مرکز تخصصی ، شامل مجموعه ای از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات درمانی جهت انجام درمان های تخصصی و پیشرفته جراحی دهان ، لثه و کاشت ایمپلنت می باشد . کلیه تجهیزات درمانی بکار رفته در این مرکز ، از معتبرترین برندهای اروپایی و امریکایی انتخاب شده است تا ارائه خدمات درمانی به مراجعین محترم با نهایت کیفیت انجام گیرد .

در این مرکز درمان های تخصصی با حداکثر دقت ، ظرافت و کیفیت انجام می گیرد . همچنین تلاش شده است با به کار گیری پرسنل با تجربه و کارآزموده در محیطی آرام ، زیبا و دلنشین تجربه درمانی دلچسب برای مراجعین محترم رقم بخورد .

این مرکز درمانی ، همچنین مجهز به CSR ( اتاق استریلیزاسیون مرکزی ) بسیار پیشرفته جهت استریلیزاسیون دقیق و مطمئن تجهیزات درمانی می باشد و لذا مراجعین محترم با اطمینان کافی از نهایت دقت در اصول کنترل عفونت و استریلیزاسیون میتوانند درمان های دندانپزشکی خود را در این مرکز انجام دهند . واقع شدن این مرکز تخصصی دندانپزشکی در مرکز تهران ، امکان دسترسی راحت مراجعین از تمامی نقاط شهر را فراهم کرده است .

شما می توانید در این پایگاه اطلاع رسانی ، اطلاعات مورد نیاز در مورد خدمات قابل ارائه در این مرکز را دریافت کنید و در صورت نیاز ، سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ با پزشک مطرح نمایید .